Nieuwe Study in Flanders promotiefilmpjes

19 December 2024

Simi (VS), Annijja (Litouwen), Berkay (Turkije), Ilaria (Italië), Asad (Pakistan) en Jose (Peru) zijn de gezichten in onze nieuwe promotiefilmpjes die één voor één gelanceerd werden op onze sociale mediakanalen. Intussen zijn de 6 nieuwe filmpjes alsook het compilatiefilmpjes beschikbaar op onze website onder de rubriek “Why Flanders? – Meet our students”. VLUHR dankt alvast de studenten en de Vlaamse universiteiten en hogescholen die hebben deelgenomen.

Ben je benieuwd naar het resultaat? Neem dan een kijkje op www.studyinflanders.be/meet-our-students.

Related news

Binnen het samenwerkingsprogramma Québec worden jaarlijks twee calls gelanceerd voor vrijstellingen van verhoogde inschrijvingsgelden voor studenten van Vlaamse hoger onderwijsinstellingen die willen studeren aan een universiteit in Québec. Het gaat om studies aan Franstalige universiteiten zoals Université Laval en Université de Montréal, evenals aan Engelstalige instellingen zoals McGill University en Concordia University.

Om stage na afstuderen nog beter te promoten bij studenten uit ondervertegenwoordigde groepen, bracht VLUHR-i nieuwe promotiefilmpjes uit.

Curious about what we can do for you?

Contact our team!

Contact us